Salónky

Potřebujete soukromý prostor pro vaši akci, oslavu, firemní večírek?

Pivovarský salónek

je součástí stavby původní sýpky s cihlovými klenbami a má kapacitu 42 osob, při restauračním uspořádání 5 nebo 6 stolů.

Je vhodný pro pořádání soukromých oslav a setkání. Příjemnou atmosféru doplňuje možnost přímého vstupu na venkovní zahrádku s nádvořím původního Panského dvora  dnes Společenského centra Medlánek Sýpka  a výhled na zalesněné kopce Malé a Velké Baby.

Po dobrém obědě, večeři a nebo v průběhu vašeho rautu doporučujeme i krátkou procházku podél Medláneckého potoka s altánkem Rysova u Medláneckého rybníčku a dále kolem dětských hřišť V Újezdech a Bosně až ke studánce Hubertka, která je vzdálena od naší restaurace 1,5 km, a vybízí tak ke krátké relaxační procházce.

family friendly   dog friendly

Rezervovat

Velký salónek v 1. patře

Prostorná a vzdušná místnost až pro 45 osob s vlastním barem, ideální pro pořádání firemních akcí, školení nebo soukromých oslav a svateb.

Protože je tato místnost s barem spojena dveřmi s vedlejším objektem Společenského centra Sýpka, může sloužit také jako zázemí nebo rautová místnost pro soukromé a společenské akce, které se zde konají. Sousedí také na stejném patře s naším penzionem s pěti pokoji pro 12 osob.

Kapacita prostoru

Kapacita: 45 osob
Školní uspořádání: 20 osob
Divadelní uspořádání: 42 osob
Tabule ve tvaru I: 16 osob (možnost 2x)
Tabule ve tvaru U: 30 osob 
Cena pronájmu: dohodou 
Technika: data projektor, promítací plátno, Wi-fi, elektrické zásuvky po obvodu pro snadné dobíjení notebooků 
Doplňkové služby: catering, coffee break, dekorace, doprava (hromadný transfer, taxi), reprodukovaná či živá hudba, DJ, fotografické služby

family friendly   dog friendly

Rezervovat

Rezervace

Rezervujte si stůl nebo salónek na akci vyplněním formuláře nebo na 737 543 400.

Rezervace je platná až po doručení potvrzovacího emailu.